Indeksi -> -->
komente

 • All-llahu të shkatërroft në këtë botë dhe në botën tjetër,e mos past as ni pikë mëshire për ty.Ti sigurt je banorë i përherëshëm i xhehenemit ku do të pish ujë të vëluar e të hashë therra...qafir.

 • o i poshter ty kam te rep allahu subhaneu tela o i poshter ti as shqiptar nuk je idiot allahu te denovt me xhehnem

 • E Selamalejkum,Mos Keni Dert Vllezer E Motra Te Nderuar Musliman,Ket E Ka Poshtersu Zoti Prej Ne Ket Bot Si Ka Mbetur Te Porshtersohej Ne Boten Tjeter . Allahu Na Largoft Nga Qafirat.Amin

 • eselamu alejkum ve rahmetulla ve bereketu, kti njeri i vjen inat qe shumica e kosoves jan mysliman elhamdulilah,prandaj po fol keshtu ky i poshter dhe si mund ti thot ky vetes shqiptar.denimin e ke nga zoti dhe vendi jot esht xhehenemi, ku aty do te jesh pergjithmon.

 • eselamu alejkum :e ndegjova ket deklarat u pikllova shum nga fjalet vullgare qe i ka thene por ne anen tjeter nje shpres tjeter mu shfaqe se ato qe vdiqen ne ket masakrime jan banor te xhenetit Inshallaa. o zoti madh jomuslimat denoj zullumqart shkatroj,sepse ti je me i Madhi

 • selamun alejkum o vllezere musliman mos e idheto zemren me kete qen bire qeni nuk ia vlen as ta shikojme kete shejtan vallahin bilahin i mjeri ky qen per veti allahu e ka mallkuar elham dylylahu rabil alemin

 • Es-selamu alejkum vellezer dhe motra.Eshte nje rast qe te shihet se kush jane katoliket te cilet shum mendjeerret ende po i quajn vbellezer tone shqiptar.Pse pra asnje katolik no po na quan ne shumices muslimane vellzerit musliman shqipar???Fatkeqesisht qe kemi krijesa te tilla dykembshe,qe kane krye per kater kemb!Ky fare prifti psikopat,shpirtlig dhe mendjeerret,po shpreh ate se çka kane ne zemer katilat kryqali.Te shemtuar qofshin edhe ata qe perdoren nga katoliket si vegla te tyre,sikurse disa bisha te egra me emra musliman por me zemer çetniku,siç jane Selim Hasanaj,Ahmet Aliaj dhe te tjere si keta te humbur,te poshter dhe pislleku njerzor qe shkruaj dhe hedhin mllefin dhe vrerin e tyre mbi Islamin dhe muslimanet ne faqen www.kosova.albemigrant.com.Por inshallahu teala çiftave te tyre shum gjat nuk do tu shkon kungulli mbi uji siç thot nje fjal popullore!!! El-hamdulillah qe Allahu xh.sh. per keta njerez ka pergaditur nje zjarr shum te ashper,keshtu qe do ti perzhit mire e ma mir

 • Qoft i denuar nga i madhi zot e kur dit te bardh me sy mos paft ky dhe familja e tij.

 • qeni po i thot qen dikuj e marroft zotii kurr ishalla ditee te badh nuk shef All-llahu din e ishalla qysh din aj ja baft qenitt plak marree bre idijottttt i pa ftyr se e ka ftyren e qenit pederr pederrr zoti te marroft se mos tishin qeta shiptart qe e kan dhan jeten per liri sot sishe gjall ti more qeenn me i qujt deshmoret e kombit ashtu.DIELLI ky bab e nan shki i kA.emri i keti sigurish asht QENOVIQ zoti e marroft ........................

 • Esselamu alejkum spo kuptoj se kur po e perdor fjalen- qej..? qka do me than me ket fjal../????? gjithashtu nuk kuptoj se qka po don ky prift i zi me than qka po don me lyp ??

 • ky prifti njeher e pat pranu se i ka ofendu shqiptart musliman por kan qene emocione momenti e tash ne nje vizit qe i beri AAK-se tha se kjo eshte nje montazh qe ja kan bere disa njerez kundeshtar te tije. per ket njeri nuk ja vlen me diskutu Zoti do tja jep denimin e meritum.

 • po ky qenka analfabet i miloshite qka po lypka me ja dhan dia pluma ne balle derrite te serbis se ky far qetinku e fyn ter shqiptaret e kosoves pa dallim fenj dhe kombi ku i ka familjen ky far idioti shtazarak ALLAHU iardhe hakeshe.

 • Pa koment idiotizmi nuk ka fun ja pra ata vet e tregojn

 • eee zoti qfaen ja theft po ky spaska ftyr zoti edenoft me xhenem

 • Oh,njerez nga piku ky psikopat,dhe si kan mundesi te ndexhojn fjalimini eti ne ket simpozjum,oh njeri klerik fetar siq po e quan ti veten,ku e morre guzimin dhemoralin per nje popull,qe po e mbron indetitetin evet kombetar,dhe relegionin evet,si munde oh psikopat,oh pedofil.qe keto viktima qe ndeshen me nje bish te eger te ballkanit,ti quan qen?ku shkove aq larg edhe popullin tend shqiptar e ofendove shum larg ne vlerat eveta kombetare,ta dish mir dhe shfleto historin shiptare,se sa ka punuar per tokat arberore.Por ta dish mir se je i mallkuar nga zoti,dhe juv ka mallkuar.se kund ne bot relegioni fetar nuk i jep perkrahje pedofilis.e ju si klerik fetar e beni vet at pun,shum te ndytuar qe si ka hije nje kleriku fetar.ti mos e quaj veten shipetar,por let ty te quajm nje psikopat pro rus,me vie shum keq qe mjeri ai popull qe po e udhezojshe ti me kesi ide shum te dobeta.oju shiptar te besimit krishter distancohuni nga ky njeri i panderxhexhshum.s

 • o i krisur ne kok frigoj alla hut dhe dites se gjykymit o prift i priftrinjeve pedofil besimin e ke te dobet o perdhunues i femijve

 • Eshte turp per ket njeri se si thot keshtu per ne.Ket njeri sikur po te kisha mundesi do e kisha qu me nje vend dha e kisha lidhur ne nje lis dhe e kisha len ashtu per tan jeten.Ky kishte me qen denimi me i madh per ket idiot

 • more po deshka ket bqen me ja hek kritse po se paska gat zoti e denoftki koka shka ki ska fjalor shiptatrit po veq shka osht he zoti i denoft kerej si qish i ka denu edhe ket fjalor e dhe fjal jon veq ktinve se kta din me fol pa ndenja se jon soj qeni pa ndenja

 • a ka kush qe ja jep ni plumb ne ball

 • me vjen turp kur e degjoj tu fol shqip elere me tjerat,ky qenka me i keq se milloshi e All-llahu e denoftt. Amin

 • kush o more ky majmun qe na nenqmon

 • eh more qen more qen.SU ngope tu i pa shqiptart tu hek prej ati qenit milloshqviqit e hala po don a .Zoti tvraft

 • Allahu e denoft ket njeri dhe kurr drit me sy mos paft per ket njeri te pa feh"O njerëz! Adhurojeni Zotin tuaj, i Cili ju krijoi juve dhe ata që ishin para jush, ashtu që të jeni të devotshëm (të shpëtuar)".h. sepse ky njeri sosht ka e dit se qka do ta gjan ne boten tjeter ..! sepse me njer njeri ose qafir si ky qe i ka than keto gjan sosht nermal psikopat

 • selam alejkum. i lexova me vemendje komentet dhe pash tek disa prej tyre se disa kan ber dua qe All-llahu te fal ket qafir.Ta dini se nuk lejohet me bo dua per qafir ke apo nuk ke shqiptar. All-llahu qafen ua theft qafirave qofshin edhe familjare tane.

 • ky njeri eshte nje njeri i shthurur , vete skandalet pedofile te koheve te fundit tregojne se feja e tyre eshte ne terr, pasi ato jane ne cdo moment ne shirk...

 • Zoti e denoft QENIN!

 • Ky se pari facen e shqiptarit nuk e paska ndoshta edhe nuk asht shqiptare. Por ishalla edhe ky me ket fjalor qe po e perdor e merr ate qka e meriton nga Allahu xh.sh. Katyre njerezve me zemer te semure dhe te cmendur dhe me fytyra te nje bishe te eger nuk duhet tju jipet fjala. Por kta e kan vendin neper kopshte zoologjike. Ketij "prifti" i cili pretendon se edhe ai e beson zotin nuk i mungon azgje tjeter pervec se bishti qe ai e kishte permend vet. Ai vet duhet te shikoj se mos e ka ndonje bishte te mbuluar nen veshjen e vet . Dhe Allahu xh,sh e mallkofte kete per ate fjalorin urrejtes dhe te pameshirshem qe e perdor ndaj musllimaneve ne bosnje dhe shqiptareve.Dhe allahu xh.sh. kete vet e shendrroft ne nje qen te shemtuar. Selam alejkum vellezer se -qent lehin ndersa karavani ec sic thor nje fjale e urte popullore. E ne kete raste qeni eshte "prifti" i mallkuar.

 • Lereni ta mare ndeshkimin nga Allahu xh sh se ska denim me te madh se ai.

 • kyy njerii e meritonn burgunn si lejohet liria,a ka ndjenja ky qe njeriut i thot(DOG)-qen...kush eshte ky qe ofendon keshtu shpresojm qe ALL-LLAHU xh.sh ta fal edhe ky ska fe ky eshte qmendur ne kok...

 • o ti qen bir qeni kane kan si nuk ke turp me dal me fol keshtu me qe nuk je musliman duhetsh me pat zemer shqiptari dhe mos me fol kshu o pis o idiot po nejse ski faj ti se allahu nuk te don ti se tet kisht dasht do te ishe musliman po ti se ke besimin dhe nuk ndjen dashutri njerzore o ta cift qeni krejt at famili .............

 • Es-selamualejkum vllezer dhe mora po tme ipet rasti ket qen ekisha pre me sharr kadal kadal gjith diten hiq pa ugut edhe tu pushu besomni vllezer se ekisha ba ket jam shum i but ne zermer por kur ti ni kta qen si ky me bahet zemra guri edhe e rjep me knaqsi .selamualejkum

 • Selamalekum Ju lutem vellezer dhe motra pse valle flisni me kete gjuhe ? Njeri pis dhe tjetri e shkaterrofte, mos valle jeni me te mire ju se ata ? Ju lutem mendojeni mire kete dhe nese e ka gabim nuk eshte detyra jone ta paragjykojme ate le tia leme ne dore Zotit. Allahu ja u shberblefte dhe selamalekum

 • selamu alejkum vllezer dhe motra sa per kit pis te mallkuar nuk ja vlen mu mar me te se kush mendon sa do pak shiet se kush jon katolikt e kush muslimant kshtu qe ju pershendes kaloni mir selamu alejkum

 • selamu alejkum allahu ekber

 • selamu alejkum

 • e.a te gjith rruzullit musliman.umallkofsh umalkofsh prej te MADHIT ALLAH o kompir i merdhift faqezi

 • Le ta shohin disa vllezer tan qe qi i perkrahin keta njerz dhe flasin shum keq per fen Islame por kjo eshte edhe msim se duhet vllezrit musliman mes veti me u mbajt.kuse ket qen duhet me lidh dhe me vesh nje par brek te kuqe me ja dergu (??????)

 • selam alejkum vllazni musliman un nuk jam shqiptar po jam musliman veq keti prifti duhet me rep kapak kapak me zhilet se iposhter shum qush nuk ka pak rahmet allahu e vraft e selam alejkum

 • Selam Alejkum te gjith muslimaneve dhe atyre qe ndjekin rrugen e Muhamedit a.s deri ne diten e gjykimit. -Lezova shumicen e shkrimeve dhe pashe se aty kishte shum MLLEF .Nga zemra po ju them qe ISLAMI na meson si te jemi shembull per te tjeret e mos ta prishim zemren e ta ngushtojme per qesi njerz qe jan te HUMBUR e qe se din rrugen e vertete.Le te jemi TOLERANTE se pa bere emer ALLAHU i madheruar asgje nuk ndodh e leje mo te plotesohen deshirat e njerzve qe bajen SHIRK. Selam Alejkum W.B

 • Faleminderit Allahut qe jam nje musliman,, ky eshte njeri idiot njeri qe kurr nuk ka me shpetu prej zjarrit,, e di qe esht shume gjynah me myt njerez po ma kisha dasht me taku kit njeri njeher

 • mirmrama ju pershendes te gjithve.une po kuptoj se ky kry gumari nuk esht nermal qka ka fol.une besoj se te gjith jemi shqiptar me kob, e jo Katolik apo Mosliman, Feja mahet ne Zemer e jo si perzemtim kobi shqiptar. nga ardi

 • ooooo bima ne kosov qit prift se boll i mir koka per shipk te hekrit kreje ja kisha hek kryt si te Knusit pasha 1 zot se po shan fen

 • pershendetje per shqiptaret e besimit islam ,valla sa per ker bish qe ka fol esht shum intervist e qellueme ,e them ne at kuptimin qe ta kupton populli i jon se kush esht kryqi qe ma para ja ep qiken edhe gruen serbit se shqiptarit musliman ,kjo esht nje flal e moqme u shkye thesi ne tera anet e prifti po gjen vrima ,ma selam

 • Selam, Ju pershendes te gjitheve me selam dhe uroj qe paqa e Allahut te mbuloje zemrat tona. Ky palo prift nuk meriton asnje fjale te mire, e fjale te keqia ne ate grade qe ky i meriton gjuha jone nuk ka, eshte e paster prej ndytesive te kesaj shkalle. Ne u lodhem duke folur ne forumet e site tona, ne shenje reagimi kunder ketij palo "njeriu". A nuk mendoni se do te ishte me e udhes, qe ata qe jane prane tij, te veprojne e t'i pergjigjen me te njejten monedhe? Jo te bien pre e rrjetes se ngritur nga serbet e ruset (vegel e te cileve duket se eshte ky palo "shqiptar"-ky vetem shqiptar nuk mund te jete), por me fisnikeri ti japin mesimin e merituar duke e deklasuar ne syte e opinionit te tij dhe te "pasueve" te tij, kete palo njeri qe i thoshka vetes "misionar" i fese kristiane. Allahu e Profeti yne (a.s)na udhezojne te jetojme ne paqe e harmoni me te gjithe, por kjo nuk nenkupton, nenshtrim. Le te ruajme edhe ne kete rast vlerat tona e t'i mesojme ketij plehu se si respektohet Islami.

 • ALLAHU e shkatroft popullin zullumqar,sa her qe kan kritika muslimanet aq ma shum po shtohet ISLAMI;po ky pis pedofil qenka qeni me i madh shqiptar ,vetem se tregon kulturen e katolikve dhe sjelljen e tyre,SubhanALLAH PO KY PIS MERITON TE VRITET

 • selam alejkum cohni mysliman bashkohni ti hekim kriminelat si puna e keti prifti keti maskaraj si kapin femi turp i madhe per shqiptaret si shesin kombin per nje rroge te mire tu thote qen si ma qene se ai a ka atije duheshe ta repishe si pule tja hekishe mishin copa copa ju uroj gjithe myslimanve bashkim sa me te shpejt bare boten selame gjithe myslimanve

 • Allahu Ekber O ju Shqiptar,si e lini ket qen me fol kshtu,me e poshtersue kombin tone bre?Po a eshte ne veti ky bre? Kti prifti duhet me ja hek kryt si qenit.Selam Alejkum

 • turp per kete shqiptar qe e quan veten te tille. ai nuk i beri gje as kosoves,as shqipetareve e as islamit ai tregoi veten e tij dhe fene te cilen e praktikon...tregoi analfabetizmin e tij dhe tregoi se sa ne menyre te ulet po perdoret nga armiqte e shqiperise dhe te islamit...

 • Ky prift i vjen era serbe dhe besoj se ky eshte i turpruar ne ket bot dhe ne jeten tjeter ky eshte gjak pirs i popllit shqiptar ky eshte idiot i poshter shum here prifta ortodoks grek kan vizituar kishen ku sherben dhe kan folur kunder kosoves ai i ka lejuar te flasin. Zoti i bekoft shehidat qe derdhen gjakun per Kosoven me Xhenetul Firdous Amin. Detroit Michigan USA

 • Ky prift ka qen anti shqiptar e Musliman me koh por kisha ja ka mbuluar se ne zember kur njihere si ka dash shqiptaret e kosova te lirohet nga serbija. Ne varrimin e Imam Isa Hoxhes nji hoxh tha Allahu i u ndihmoft vellezrve ne Kosove e i shkatroft kreminalet serb qe vrasin femij e gra pa faj pas fjalimit me tha prifti Don anto kcira edhe shqiptaret vrasin serb edhe ata jan njerz te zotiy duke qeshur por tash me kujtohet se ai i paska ne zemer serbet past faqen e zez. Leta kuptojn shqiptaret patriot qe thone priftat jan ma patriot se Imamat (Hoxhallaret) Chicago, USA

 • xhevahir haracina

  s.a vlezer musilman dhe shqiptar lus qe gjith populli shqiptar ta grit aktpadi per ket bish te eger me fal se ndoshta po i nenqmoj kafshet e egra besoj qe as ato skishin mujtme bo qeto qeki qeni keq qaika fol kto fjal. e un jam i bindur se ki pis esht i ndoj sherbimi sekret i rusis ose i serbis esht edhe i pagum qe veq mi fol kto fjal e me perqa popullin shqiptar fetarisht qe me shekuj ska arrit askush mena perqa andaj e paramendo se si ksi lloj prifti qe perdhunojn femi neper objektet e tyre fetare. kur munden mei bo kto pun tflliqta e leje mo qe qaka met pa bo tjeter por inshalla vetem ALLAHU e denon qysh esht mas miri se ai ika denimet mete renda sine ket bot por edhe ne ahiret. por kisha lut zotin qe vetem 5minuta tum kish ra ndor ki muttttt. un kisha dit se si kisha vepru me ket majmun andaj lus gjith popullin shqiptar tken durim dhe mos tpercahen nderveti dhe ta denojn ket qen.adnaj lus qe te lexohet tek te gjith shikuesit e radio ISLAMIT. ALLAHU I NDIHMOFT GJITH MUSLIMANET.S.A.

 • xhevahir haracina

  s.a vlezer musilman dhe shqiptar lus qe gjith populli shqiptar ta grit aktpadi per ket bish te eger me fal se ndoshta po i nenqmoj kafshet e egra besoj qe as ato skishin mujtme bo qeto qeki qeni keq qaika fol kto fjal. e un jam i bindur se ki pis esht i ndoj sherbimi sekret i rusis ose i serbis esht edhe i pagum qe veq mi fol kto fjal e me perqa popullin shqiptar fetarisht qe me shekuj ska arrit askush mena perqa andaj e paramendo se si ksi lloj prifti qe perdhunojn femi neper objektet e tyre fetare. kur munden mei bo kto pun tflliqta e leje mo qe qaka met pa bo tjeter por inshalla vetem ALLAHU e denon qysh esht mas miri se ai ika denimet mete renda sine ket bot por edhe ne ahiret. por kisha lut zotin qe vetem 5minuta tum kish ra ndor ki muttttt. un kisha dit se si kisha vepru me ket majmun andaj lus gjith popullin shqiptar tken durim dhe mos tpercahen nderveti dhe ta denojn ket qen.adnaj lus qe te lexohet tek te gjith shikuesit e radio ISLAMIT. ALLAHU I NDIHMOFT GJITH MUSLIMANET.S.A.

 • falenderoj zotin qe jom musliman qe populli i fes tem nuk bon krime nuk vret thmi qysh na vrau ne e vellezerit ton musliman ne srebrenic serrbia,njejt qysh po ban amerika ne irak e e ky prift te koka ma magar si magari e ma kali si vet kali allahu e denoft

 • ooo prift ooo pissss mos fol per musliman se nuk ja vlen me fol ti per musliman une ti shakon qaty une vet te kisha rep si qen qe je oo laper oo piss mos fol pa lidhje se ti piss te koke nuk po vyshe sen nuk ja vlen ti me fol kit video mere piss mere laper se tishakon uen te kishna vra mere idijat mere laper se ti nuk vyn as mete lidh te qent se naj tut edhe qent kur te lidhum aty mukon dikun mete xon ne kosov te kishna varr mere laper

 • ooo sja vlenn me fole per kit video,kyy so mir n'veti qe i ka fol kto fjal per kosovart.Kjo ma shum osht ni urrejtje fetare qe e kan prifet dhe hoxhallaret.Por si do qoft ky njeri e ka treguar karakterin e tij para 2 milion banorve kosovar.Ky osht ni qen me 2 bishta.

 • kjo video asht no koment,per ket kafshe duhet me dhan shperblim per me ja hjek krijet si qeni se e meriton ki qen i biri qenit

 • Po nuk ia vlen more mu marr me ket psikopat se kurrfar feje nuk iu thot viktmave qej, njerz me bishta etj,prandaj une ju kisha lut qe mos te fyeni sepse verte fymjeve me fymje nuk ban tju pergjigjemi,sepse besoni pos nga sebet kurr amaq bash kurr nuk kam ndegju ksi lloj fymjesh besa edhe fashistat kshtu kan fol dhe kan vepru kunder judave

 • Kjo asht edukata e priferinjeve ne pergjithsi vetem se disa prej tyre mun da fshehin at urrejtjen ndaj islamit e disa jo si ky, asht mir mos me komentu shum por me vepru ma shu , lus te gjith vllezrit qe ta shperndajn ket link(web) sa ma shum u selamu alejkum.

 • o vllazni a po e nini pisin se qka thot pisi eshte pis nuk pritet mir prej pisit po mos mu an pis nuk ish prifttttttttttttt

 • o vllazni leni ket borllog se po lypka me ja jek kryn se ma pis nuk paska se mos mu kan pis nuk isht prift e keta jan te shkatrum ne ket bot edhe ne boten tjeter e muslimant i lus qe te ken saber e patriotat ku jan

 • Ky rast tregon se në çfar shkalle mund të shkoj injoranca,un do ta kuptoja sikur të fliste në gjuhen e races së tij-serbe, dikush pat thënë "NGA TRADHËTARI MOS KËRKONI LLOGARI",un them,kafshes sy ky prift nuk i prehet dam.

 • Ja keshtu mendojne prifterinjet qe edhe gjate luftes hanin e pinin se bashku me policine serrbe ne kosove ne gjakove,peje e mbare kosoven kur vriteshin shqipetaret.Tani prap jane ne pozitat me te larta ne kosove.U vrane ne kosove pleq,burra,gra e femije e u perdhunuan me qindra e mijera kurse prifti shqipetar i quan qej,apo njerez me bishta sikur qe na quanin policia serrbe kur na vrisnin ne kosove.Per keto fjale duhet te largohet menjehere nga posti qe ka dhe ti ndalohet hyrja ne kosove dhe te dergohet ne serbi si dhe te dergohet para gjyqit per ket fyerje qe i ben popullit shqipetar sepse ata qe na thonin keshtu para ca vitesh tani jetojne ne beograd,kurse qeverija jone po ket njeri e therret ne pervjetorin e shpalljes se pavaresise.Turpi qofte mbi ket njeri dhe ata njerez qe bashkepunojne me kete njeri

 • o prift at non ta qifshin kejt muslimant u kallsh

 • Yllka Fejzullahu

  Kukuuu oo shkaa se ti gjak shku paske,po ske faj ti qe svim na 1.900.900 shqiptart e met rjep ty si qenin se ti je i vetmi qen nket mes,turp qe je prift por me turp qe flet gjuhen ton veq e flliq ate,po ti sje soji jon jo ty stka lind naj nan shqiptare,ti ske perjetu luftrat e vuajtjet more i paftyr per at fol ti kshtu,mvjen peshtir edhe tshkruj koment per llojin tan se ti nuk qenke njeri po kafsh,veq Zoti te denoft qysh eshte me se keqii...

 • Un po te betohem ne Zot qe i kisha fliju dy femij qe i dua aq shume,e i kam dashur dhe ata te cilet flijuan jeten e tyre per Shqiptari.veq te kisha mujt me ardh tek ti e te te rjep lekuren o bith qire.

 • O qka po kaja plumi per kta,ky kuka jo psiokopat por krye idioti i idiotav edhe psikopatav te krejt rruzellit toksor

 • per ket bashk mendimtarin e sojit millosheviq eshte e tepert te diskutohet por mendimi im esht qe nga ky tip i krisur te distancohen te gjith prifterinjet e botes shqiptarethe nje herit te denohet me vdekje nga ne te gjith shqiptaret

 • shihene o muslimon kriminelin ..

 • Selamu alejkum vllazer e motra,fatkeqsisht sod e pash kete video kaset te shemtuar dhe u rrenqetha si ni prift te ket ,mundur me fol kesi fjalsh,e pash sod ne 12 vjetorin e epopes se komandantit ton legjentar baces Adem Jasharit i cili ja dha jeten kosoves me krejt familjen, e te dalin kesi njerz te fliqur e te folin kesi fjalsh eshte shum tragjike per krejt shqiptart,kete pis duhet me qit ne gjygje, e posaqarisht ata shqiptar musliman si jetojn ne Amerik duhet te ngrehin aktakuz kunder keti pisi, se perndryshe kur te dalim Para Allahut S.W.T kemi me dhan llogari, ne te vertet jam shum i mllefosur me kete video kaset. Selamu alejkum nga Kanadaja...

 • nuk ja vlen te komentohet deklarata e nje psikopati i cili e fyen aq rende popullin e vete. ai qe ka nje pik gjak shqiptari nuk mund ti thot keto fjali per popullin e vete i cili ka vuajtur mjaft nga hordhite serbe, e tash dule nje patriot qe pi mbron dhe pi perkrah ata kriminel te cilet i sollen vuajtja dhe dhembje popullit shqiptar..........!

 • nuk ja vlen te komentohet per nje psikopat te till

 • vellezer dhe motra nuk ptritet asgje emir nga ata qe e kan harru Allahun ... e ky njeri i pa shpirt dhe shumi paftyr do ta gjej hakun mos u brengosni

 • me pikllim te thell dhe me lot ne sy mund tju them te gjithve se nuk kam koment per ket monstrum lugat

 • selam alekym allahu i shkaterroft qafirat po ne jemi ne gjenet se sa ma shum na perfolim aq ma shum te mir jemi ke allahu.aj prifti asgje zban me kete qe e thot ishalla djemt e ton ja shehida se aj sen na merr neve kurr te mirat sa na shan aj neve duke na than qen qen jan ata vet e din allahu kush jena ne po ishalla na udhezon neve allahu te gjith bijt e bijat tona e na ban gjenetli ajo duhet te jet brenga e jon e jo se qa thot prifti le te fol gjith diten se allahu e ndergjon edhe elhamdulilah qe ka zot elhamdulilah qe ka allah edhe falenderimi i takon allahut fuqiplot selam alejkym e rahmetullah

 • sejfullah shaqiri

  Allahu thote ne kuran te gjith ata qe jan te pa besum ne fen e allahut,te gjith jan te pa pastert [te pa laam]andaj mos u merni meket far xhynupi se nuk ja vlen.All-llahu ju ndihmoft vlezerve ne kosov sidomos....selam nga tanusha maqedoni.

 • Mosni Vllazer mos beni Propagnade ne emer te keqes mosni Vllazer mos i rriteni ata qe nuk na dojne. Allahu na ndimoje permes Amerikes dashem apo nuke dashem kjo eshte evrtet.

 • Selam Paqja mbi juve Vall a bene qe nje i Krisur te na ndaje neve Shqipeatreve. Valle a i mbetet edhe nje Hoxheje te jape paragjykime per Mutter Tereze. Allahu na ka tregu rrugen dhe nuk guxojme te bim pre e ketyre qe nuk na dojne. Kemi shume pune te pa bera dhe juve mor Vllazer qe aqe shume flisni ne emer te Allahut te madherishem ju mor Burra nuk e keni perkrah kurr si duhet UCK-en. Ju identifikoheni me shume me Arabet se sa me Gjysherit tuaje qe Valla Valla merit e tyre eshte qe ne jemi musliman e jo e Arabeve. Mos harroni se ne goje te Ujkut EU mbijetoje Islami i paqet nder Shqipetare Valla ishte Allahu dhe te paret tane e kurre jo Arabet. Allahu eshte NJE dhe vetem AIJ dine kende ta denon ehd kende ta shperbleje neve na mbetet te lutemi dhe punojme sa ma drejte per Xhenet ishala.

 • Tash shifet qart se ka jan te rreshtuara mjetet tona te informimit si ato elektronike edhe ato te shkruara ta mshefesh nje ofendim te shekullit qe i behet viktimave te luftes dhe nje poopulli te ter eshte si te solidarizohesh me ate sharje te ati idioti, gazetari qyqare kemi ne dhe te shitur qe punojn oer sherbimet e huaja me prejashtim te nje numri te vogelqe mundohen ta plasojn te verteten

 • Selamun Alejkum Shume u pikllova por edhe per nje aspekt shume u gezova sepse mundem lirishte te them se ne kosove e ne shqiperi shumica me perkatsi muslimane kane nje simpati te mshefte ndaj katolizmit kense katoliket jane patriot atedhedashes trima me kultur e bla bla bla .Urdheroni ju musliman me bataria shiqoni fen e te parve shqipetar fal Allahut qe jemi shumice muslimane se keta na kishin ba ma zi se Shesheli me Arkanin keta nuk na kishin lane as te aratisemi dikun tjeter po na kishin ngren persegjalli

 • Selamun Alejkum Shume u pikllova por edhe per nje aspekt shume u gezova sepse mundem lirishte te them se ne kosove e ne shqiperi shumica me perkatsi muslimane kane nje simpati te mshefte ndaj katolizmit kense katoliket jane patriot atedhedashes trima me kultur e bla bla bla .Urdheroni ju musliman me bataria shiqoni fen e te parve shqipetar fal Allahut qe jemi shumice muslimane se keta na kishin ba ma zi se Shesheli me Arkanin keta nuk na kishin lane as te aratisemi dikun tjeter po na kishin ngren persegjalli

 • All-llahu te vraft o qafir bre derri i zana se ju genjeni nuk martohemi kinse prifta e i beni tonat zezat; dhunoni gra ,mbytni femi ,masakroni njerz,e sleni gje te keqe pa e ba. Allahu bre te mallkoft e te kallt ne xhehnem e te gjithe priftave tjer si ti inshallah Allahu ju denoft me denimin me te ashper AMIN AMIN AMIN dhe Allahu na ruajt prej qafirave si ti.

 • falenderimi i takon Allahut paqa dhe shpetimi Muhamed mustafas juve vllazer e motra ne islam ju pershendes ju uroi qe te jeni koka e keti shtetit laik e ti ktheni ne din te vertet sa i perket komenteve nuk o fort plus i madh ketu se ne qe i vizitoim keto faqe jemi musliman ppo diku ne televizor apo gazet e sidomos asaj te expresit ati qafirit qe mezi se pret me ni diku keq per musliman e na bon per gazet edhe debimi i hoxhes shum i dobet ka pas mundesi tjeter a krejt krimet i zbulun policija jon e nuk po ka qa mu marr mu veq me ni imam apo edhe nese nuk o imam inati pome vjen se me ardh ato rojet e ures apo car llazarat i vin deri en skenderai e diri ku doin e nuk guxoin as me i kqyr e jo me dal mi shty ashtu e mi sjell jau kthen Allahu jau kthen se prej zemres se plast e kom

 • SELAM NGA QYTETI I DIJES DHE KULTURES,ASNJE HERE NUK NA KANE DASHUR DHE NUK DO TE NA DUAN.SHKODRA ME ME SHUME MYSLIMANE SE TE KRISHTERE ATA CDO DITE MENDOJNE DHE PUNOJNE KUNDER MYSLIMANVE.PER SA I PERKET PRIFTIT KJO PER NE ESHTE DICKA E RRADHES KETA LLOJ NJRZISH NUK KANE MORAL.KY FAGMENT DO TE ISHTE MIRE QE TE JEPEJ NE LAJMET KRYESORE QE TA SHOHIN TE GJITHE EDHE PUSHTETARET E SOTEM SHQIPETARE QE PO PREGATITEN TI FESTOJNE GONXHES 100 VJETORIN E DASHNISE PER MYSLIMANET....SELAM

 • oj shtaz e eger o gjakpirs Allahu te marroft si te paska marru

 • Zoti ta marrofte ftyren dit e kapak diten e xhuma krejt ty o qen i biri qenit qe erae flliqte te nihet me kilometra larg

 • Ju po i shihni se q'flasin ata me gojët e veta, Por sikur ta dinit se çka mshehin në zemrat e tyre!. Kështu na i tregon All-llahu këta njerëz në Kuran. Këtë video tua tregojmë InshaAll-llah vllezërve tanë "Patriota" e ndoshta i harrojnë shamjet ndaj Muslimanëve, dhe binden me vllezërit e tyre per nga gjuha se të gjithë të tillë janë, ky nuk ishte i vetmi por edhe të gjithë atij Publiku që ishte në sallë ua kisha ndaluar për jetë kosovën. Ia paskan prishë jetesën ktij prifti në Amerikë e ndoshta nuk do ti qon më kush fëmijët në këtë kishë ku ky punon, për ti ja dhunuar, se ju nuk dini tjetër nëper kisha vetëm me i dhunue fëmijët more Bastara Krishterë. Mallkimi i All-llahut qoftë mbi ju në këtë botë se për botën tjetër e dijmë se qka ju pret.

 • Kuptova shum nga kjo video.Kuptova se cfar qenka e verteta mbi kta pedofil,se nuk kan as shiptari e as fe,se as feja nuk u thot atyre ta nencmojn popullaten ne teresi,e sidomos kur e dim se nder te vdekurit kishte edhe femij.ta kuptojm pra te vertet rreth tyre.A thua ku mori ket guxim ky njeri???Pastaj thone se jemi per bashkjetes.Fjala e tyre dhe realiteti mbi ta jan shum larg njera tjetres.

 • Suhadolli Mitrovica

  SelamuAlejkum, Kur ish fjala me sulmue Hoxhë Shefqet Krasniqin, dojshin me hongër për së gjalli edhe ata që janë me emër musliman. Kurse, që nga 2007 askush nuk ka reagu ndaj këtij fjalimi të këtij prifti. Mendoj se as nuk do të reagon kush!!! Ju, pushtetarë, vec mbyllni Xhamiat e deportoni Hoxhallarët!!!!!!!

 • o ZOT nga piku ky i semure mental.E kush jane ata qe po e ndegjojne kete psikopat.Ky mund te jete qdo gje veq shqiptare jo.

 • Te rrjepshin qente e krejt botes e kurre mos gjetsh rrehati as ne kete e as ne boten tjeter!Ne mburremi me shqiptaret sic ishin Ukshin Hoti,Adem e Hamza Jashari e shume burra te tjere,te cilet u zhduken nga shkijet-vellezerit e tu, o mut i palare e i felliqur!O qelbanik,mezi prisni ti e bashkemendimtaret e tu qe te ndodh ndonje incident i vecante e te shprehni mllefin qe keni ndaj shqiptareve muslimane por dije njehere e pergjithmone,o qafir, se shqiptaria sipas modelit tend nuk me duhet!Nuk e kuptova ketu ti shqipfoles se a je shqiptar e nese po atehere me mua si shqiptar musliman nuk ke kurgje te perbashket...Gjaku i deshmoreve tane t'u befte helm-qofsh perjete i mallkuar!

 • Esselamu alejkum. Nga kjo video shihet qartë se për qëllim janë muslimanët shqipëtarë, meqë më hertët prifti ka përmend edhe 260 mij musliman të Bosnës. Ajo që më bën me u ndi keq mua personalisht është ajo se këto fjalë ishin thanë me 13 maj të viti 2007 dhe gjerë më sot nuk ka pas asnjë reagim nga asnjë institucion. We alejkumus selam.

 • O pedofil dhashte Allahu i Madheruar e u poshtrofsh edhe ne kete dynja se ne Ahiret eshte mese e sigurt qe do digjesh ...qen je ti se edhe ne ftyre te qenit te paska fal i madhi zot more berllog ste ka ec me shqiptare se fmije te shqiptareve s'mund te gjesh edhe aq lehte qe ti bine ne kishe e ti te luash epshet me ta more qeni plak se ashtu keshtuu po shifet se shume shpejt e paske fundit...helli per urrejtsit e per mendjemdhnjet qqe as per femij skane meshire e te mos te flasim per te rrituer....Amin

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *


  Captcha

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Scroll To Top

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja  Muhamed Asllani - Urdhėrimi pėr tė mirė dhe ndalimi nga e keqja

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja