Islam Wallpaper

Disa wallpapera13 komente

 • Eselamu alejkum.tregoni ndonje tjeter te kete krijuar kaq perfekt,perveq ALLAHUT.LA ILAHE ILALLAH..ALLAHU JU SHPERBLEFT

 • idaver@feja-islame.c

  mashallah shum fotot e bukura allahu ju shperbleft

 • shum bukuuur<3

 • this foto are very beautifull

 • esselamu alejkum ALLAHU ju shperbleft shum foto te mira dhe shum web faqe e mir

 • rafet nga melbourni

  Esselamu alejkum allahi ju shperbleft me te gjitha te mirat ne ket jet dhe ne jeten tjeter me GJENET.sa foto te mira keni

 • Nga:DAVUDI .Prishtin

  selam pa dyshim se ALLAHI do te shperblen me diqka ma te mir.

 • Esselamu alejkum. kjo esht nje parajs e vertet,Zoti ju shperbleft

 • selam Allahu koft i knaqun me juve se shum mtira kto foto

 • Esselamu alejkum,Allahi u shperbleft, foto shume te mira

 • Albina Preshevare

  shum foto te bukura Zoti ju shperbleft inshallah

 • shum foto te mira allahu ju shperbleft

 • esselamu alejkum allahu ju shperbleft shum foto tmira shum fototmira

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *


  Captcha

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Scroll To Top  Xhamia Shqiptare ne Seebach - Cyrih, diten e Premte date 11 Korrik 2014, ne ambjentet e xhamise me rastin e muajit e shenjte te Ramazanit organizoi nje tribune me teme:

  Urtesi dhe Mesazhe te Ramazanit

  Ligjerues ne kete evenimet ishte i nderuari Dr. Bashkim ef. Aliu dhe hoxha i xhamise Sulejman ef. Rustemi. Aktiviteti u filloi me disa ajete nga Kurani te interpretuara nga Hfz. Gamend Ceka e pasuar me nje ilahi te kenduar nga Besnik Hyseni.

  Tribua u transmetua drejtpersedrejti ne Radion Islame dhe Rtvislam.

  Per xhematin e rregull te xhamise u shtrua dhe nje iftar. Allahu na bashkofte dhe mundesofte takime te tilla te dobishme. Amin!

  Tribuna: Mesazhet dhe urtėsit e Ramazanit - Bashkim Aliu

  muajit e shenjte te Ramazanit organizoi nje tribune me teme:

  Urtesi dhe Mesazhe te Ramazanit