Haram u qofshin lotėt e mia! Tregim i njė plaku qė e braktisėn fėmijėt e tij! - [EMOCIONUESE]

Haram u qofshin lotët e mia! Tregim i një plaku që e braktisën fëmijët e tij! - [EMOCIONUESE]

" frameborder="0" allowfullscreen>

2 komente

 • me pelqen shum ky video clip dua te shtij ene telefon ka te ngoj ket video clip me vije et kaj

 • vallahi zoti edin se qfar mun te ju ndodh atyne fmive te kti migje zo ti naruj

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *


  Captcha

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Scroll To Top

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja  Muhamed Asllani - Urdhėrimi pėr tė mirė dhe ndalimi nga e keqja

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja