Indeksi -> Ilahi -->

Ilahi shqip - me ta knaq zemren ( VIDEO )

Ilahi shqip me ta knaq zemren
7 komente

 • shum ilahi e bukur

 • shumm ilahi e bukur zoti i rujt gjithmon muslimant

 • shumm ilahi e bukur zoti i rujt gjithmon muslimant

 • shum shum e bukur

 • Shum ilahi bukur mashalla.........!!!!!

 • mua me pelqeu kjo ilahi shum e bukur nga literatura islame

 • shum shum shum shum shum shum shum teperrrrr shum ilahi e mir

 • Shum mir bravooo 1000 here.

 • shum mie esht mua me pelqen shum bravo

 • Shum ilahi mirrrr....

 • Shum ilahi e bukur

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *


  Captcha

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Scroll To Top  Xhamia Shqiptare ne Seebach - Cyrih, diten e Premte date 11 Korrik 2014, ne ambjentet e xhamise me rastin e muajit e shenjte te Ramazanit organizoi nje tribune me teme:

  Urtesi dhe Mesazhe te Ramazanit

  Ligjerues ne kete evenimet ishte i nderuari Dr. Bashkim ef. Aliu dhe hoxha i xhamise Sulejman ef. Rustemi. Aktiviteti u filloi me disa ajete nga Kurani te interpretuara nga Hfz. Gamend Ceka e pasuar me nje ilahi te kenduar nga Besnik Hyseni.

  Tribua u transmetua drejtpersedrejti ne Radion Islame dhe Rtvislam.

  Per xhematin e rregull te xhamise u shtrua dhe nje iftar. Allahu na bashkofte dhe mundesofte takime te tilla te dobishme. Amin!

  Tribuna: Mesazhet dhe urtėsit e Ramazanit - Bashkim Aliu

  muajit e shenjte te Ramazanit organizoi nje tribune me teme:

  Urtesi dhe Mesazhe te Ramazanit