DISKRIMINIMI FETAR NĖ KOSOVĖ - Falja e xhumasė nė Xhaminė e Madhe nė Prishtinė ( VIDEO )

DISKRIMINIMI FETAR NË KOSOVË - Falja e xhumasë në Xhaminë e Madhe në Prishtinë

" frameborder="0" allowfullscreen>

3 komente

 • Kjo Vêrtet êshte e pa Tolerushme,ja qe 12 Vite Kêrkohete nji vende pere Njê Xhami,Ndersa Njerzit ne Pushtete,Tallên me ne,se Jemi Arab-Turqi-Taliban: Vallê a,mendoni se shume Njerzê ka pasurre para Juve,edhe ma Zotrri se ju po ku jane ata sodê,dhe ju a,Mendoni Vdekjen o,te Mjerre-Allahu-Azzevexhel,ju dhashte hakun te Gjithve ashtu si po e Kêrkoni dhe do ta gjeni,ju Garantoje me jete.Vêrtet e keni tepruare-Hajduk,ju mendoni veqe pere zyre e Objekte,etj:Ndesa nuk e Lejoni nji Xhami ndersa Shikoje Njerzit se ne Borê,Falin Namazin pore mose Harroni se kta e,Falin me Zemere e nuk ju vie Ftofte Ndesa juve,do te ju vie Shume NXETËT NË-XHEHNNEM,E KINI TE-GARANTUARË

 • All-ALAHU JU DENOFTE O, PUSHTETAR TE R-KOSOVESE.PO A,KENI JU FRIGEN E ALL-LLAHUT ME U FAL,NJERZIT NE BORE,E MARONI KATEDRALA QE NUK VIN ASE,200 VETE EDHE ATA GJUSA MUSLIMAN-ME EMRA.O,VALLAHI KINI ME U DENUE NGA ALL-LLAHU,DHE NGA POPULLI,SE HAJNA JENI TONE,EDHE NE VAKTE TE SHKAUT KSHTU NUK KA QENE-MARRI JU QOFTE-JU VRAFTE ALL-LLAHU DHE GJAKU I KOMANDANTIT ADEM JASHARI DHE DËSHMORVE TJERE QE DHANE JETEN KISHE PERE KOSOVE,E JU ISHITE MA TE ZI SE SHKIJETE NGA MA I MADHI E DERI TE MA I VOGLI KREJTE JENI-TRADHTARE TE KOMBIT-DHE FESE SE JUVE-O, ZOT TI E DIN QA BONE ME KETA-TRADHTARRE TE KOMBIT-SHQIPTAR

 • selamualejkum

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *


  Captcha

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Scroll To Top

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja  Muhamed Asllani - Urdhėrimi pėr tė mirė dhe ndalimi nga e keqja

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja