Indeksi -> Islam -->

Mesova kater gjera qe me vlejne per te gjithe jeten...!

Kliko dhe lexo.....

1) Mesova qe furnizimi im ditor me eshte percaktuar dhe as do te rritet e as do te pakesohet, me kete qetesova veten..!2) Mesova se kam borxhe ndaj Allahut dhe keto borxhe askush nuk mund t'ia ktheje Allahut pervec meje, dhe per kete jam i preokupuar me kthimin e borxhit...!3) Mesova se me pret dicka qe kurrsesi nuk do mundem ti iki, e kjo eshte vdekja, per kete fuqimisht po pergatitem per ballafaqimin me vdekjen...!4) Mesova se Allahu vazhdimisht me shikon, andaj turperohem te bej ata qe nuk duhet....!

2 komente

 • nje lexuse e rregull

  eselamu alejkum.Allahu ju shperbleft per keto keshilla kaq te bukura.

 • gjera shume te bukura bravo

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *


  Captcha

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Scroll To Top

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja  Muhamed Asllani - Urdhėrimi pėr tė mirė dhe ndalimi nga e keqja

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja