Mamaja e 4 fëmijëve tregon se si është jeta e vogëlushëve të saj pa telefon dhe internet

Niki Boon nisi të bënte fotografi për qejfin e saj ndërsa jetonte në Skoci. Më pas ajo u detyrua të hiqte dorë nga ky pasion për shkak se rrethanat ndryshuan.

Niki Boon nisi të bënte fotografi për qejfin e saj ndërsa jetonte në Skoci. Më pas ajo u detyrua të hiqte dorë nga ky pasion për shkak se rrethanat ndryshuan. Megjithatë, vite më vonë,pasi Niki solli në jetë katër fëmijë dhe nisi të jetonte në Zelandën e Re, iu rikthye sërish pasionit të vjetër.

Boon filloi të vëzhgonte se si fëmijët e saj bashkëvepronin me natyrën dhe se sa e vlerësonin botën rreth tyre. Ajo fotografoi gjithçka që shikonte dhe kjo e bërë shumë të suksesshme në botën e fotografisë dhe të artit.

Fotografitë e saj tregojnë jetën e fëmijëve larg smartfonëve, televizorit dhe internetit./tesheshi.com/

komente

Scroll To Top

Sulejman Rustemi - Sprovat e kësaj bote

Sulejman Rustemi - Sprovat e kësaj bote

Sulejman Rustemi - Sprovat e kësaj bote