Gjarpër në avion! Anulohet mes panikut fluturimi drejt Dubait

Një fluturim nga Omani për në Dubai u anulua mes panikut pasi stafi gjeti një gjarpër në aeroplan.

Një fluturim nga Omani për në Dubai u anulua mes panikut pasi stafi gjeti një gjarpër në aeroplan.

Fluturimi“EK0863 “ është anuluar menjëherë pasi ekuipazhi që vendoste bagazhet gjetI gjarprin të fshehur me valixheve.

Një zëdhënës, i cituar nga media kryesore e Dubait, tha se gjarpri u gjet para se pasagjerët të hipnin në aeroplan.Avioni u kontrollua para rinisjes dhe arriti në destinacionin e tij shumë orë më vonë.

Kompani ajrore “Emirates” nuk përcaktoi llojin e gjarprit por mendohet se ishte tejet i rrezikshëm./SYRI.net/

komente

Scroll To Top

Sulejman Rustemi - Sprovat e kësaj bote

Sulejman Rustemi - Sprovat e kësaj bote

Sulejman Rustemi - Sprovat e kësaj bote