Dua nė gjuhėn shqipe - Halil Avdulli

Dua në gjuhën shqipe - Halil Avdulli (09.09.09 - e Mërkurë)
Vendi: Xhamia "Gazi Ali Beg", Vushtrri.

Eksluzive në Radio Islame

&hl=en&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6">&hl=en&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="460" height="365">

5 komente

 • selam alejkum

 • Allahu ju meshiroft o ju qe keni besuar.O ju qe keni agjeruar ALLAHU JAV PRANOFT AGJERIMIN

 • zoti ju shperbleft me xhenent...shum emirs.a klm

 • allahu me xhenet e shperbelft

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *


  Captcha

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Scroll To Top

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja  Muhamed Asllani - Urdhėrimi pėr tė mirė dhe ndalimi nga e keqja

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja