Ezani i kėndshėm

Ezani nga Aziz Alili

&hl=en&fs=1&rel=0">&hl=en&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385">

9 komente

 • Allahu e shperbleft shum ezan i kendshem

 • barbika_1@gmail.com

  shum emir zoti ju shperbleft s.a

 • shum mir ZOTI te ndimoft edhe me shum sukses te kesh ne EZAN KURAN apo qa te jes....JU PERSHENDES ME PERSHENDETJE ME TE MIR ISLAME ...........ESELAMU ALEKUM WE RAHMETULLAHI WE BEREKATUHU

 • es selam alejkum werahmetullahi webereketuhu All llahu e shperbleft ket djalosh me ket Ze kaq te bukur si do qe tje jet si shqiptar si boshnjak te gjith muslimanet jen vellezer mos boni komente ke shqiptar nga maqedonia kosova bosnja elhmadulilah mir po e therret por vetem ket prapavin me instrument mir me qen ashtu si ja ka falur ALl llahu zerin jo me bo zbukurime me instrument ALl llahu ju ruajt gjithve es selam alejkum gjith vellezerve musliman ne gjith globin ku do qe gjinden ....

 • selamalejkum shum po me pelqen ky ezan dhe allahu e shperbleft kete musliman per kete ezan te mire

 • Selamunalejkum vllazni musliman vetem pata deshir qe te falenderoj ket vlla musliman per ket ze kaq te bukur... Ju pershendes me Fjalen ma te bukur qe ka dashta allahu selam alejkym

 • selam,po muezini eshte shqiptar nga kumanova,e jo boshnjak

 • ky eshte shqiptar nga maqedonia gjegjesisht nga tetova apo gostivari( nuk jam i sigurt) Po nuk di pse e ka bere ne background muziken

 • selamunalejkum vella musliman deshta veq me lidhje me ezanin e keni shkru muezini boshnjak aziz alili .po ky asht shqiptar i lipkoves te kumanoves selamunalejkum

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *


  Captcha

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Scroll To Top

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja  Muhamed Asllani - Urdhėrimi pėr tė mirė dhe ndalimi nga e keqja

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja