Indeksi -> Ilahi -->

Ilahi pėr Muajin e Ramazanit

Ilahi për Muajin e Ramazanit nga Meshary Al-Aradeh

&hl=en&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6&border=1">&hl=en&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="500" height="364">Radio Islame

studio 5


4 komente

 • selam alejkum si po laoni ne muaijn e ramazanit do ju tregoj nje derse qe lidhet me namazin dhe agjerimin-_KA QENE NJE KRRAL DHE IK KA PATUR DISA ROBER DHE I FUTE DIKU QE NUK SHIHET ASGJE KRRALI I THOTE ROBERWE NESE MLEDHNI DIQKA NE TOKE KINI MI RA PISHMANIT E NESE NUK MLEDHNI PERSERI I BINI PISHMANIT ROBERT HABITEN DISA MLEDHIN E DISA JO MASE THON HAM ASHTU PISHMAN HAM KSHTU SJAM KA MBLEDHI KRRALI I QETE PREJ DHOMES SE ERRT E I THOT ROBERWE QITI KREJT KETU NE TAWOLIN RROBERT QE KAN MBLEDHI I QESIN KUR SHOHIN GJITHE ATO GURE TE QMUAR DIAMANT ARE E SHUM TE TJER DHE I BINE PISHMANIT PSE NUK MLEDHUM MA SHUM E ATA QE NUK MLEDHEN HIQ I BINE PISHMAN PSE NUK MLEDHEM EDHE NE KESHTU KJO KA LIDHJE ME NAMAZIN SE SA MA SHUM TE FALESH DHE AGJERON SHPRBLIMIN E KE ME TE MADH KUR TA JEP ZOTI NJE SHPRBLIM JU I BINI PISHMAN PSE NUK U FALEM MA SHUM E ATA QE NUK AGJEROJN E NUK FALEN EDHE A TA I BINE PISHMANIT E THONE PSE NUK U FALEM BESIMTAR MUSLIMAN SA ME SHUME TE FALENI SHPREBLIMI ME I MADH SA I PERKET DERSIT JU UROJ MUAJIN E SHTREJT TE RAMAZANIT DHE GJITHA TE MIRAT NE JETE DHE PO U A LA NJE POROSI NAMAZIN KURR MOS ME LA

 • inshalla zoti ja ka ber kabull dhe inshalla na letson ramazanin allahu ju shperbleft juve te gjithve allahu inshalla na letson ramazanin ta kalojm siq esht me se mir inshalla ju deshiroj te gjith besimtarve myslimane agjerim te leht dhe zoti i shperbleft

 • allahu e shperbleft at njeri qe ke kendon ket keng dhe te tjeret i bekoft zoti ishalla nai fal gjynahet tanve amin

 • shum e bukur ilahija dhe ju uroj te gjith besimtareve muslymane agjerim te lehte dhe zoti ju shperblefte

 • perfek jeni veq vazhdoni zoti ju shperbleft

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *


  Captcha

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Scroll To Top

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja  Muhamed Asllani - Urdhėrimi pėr tė mirė dhe ndalimi nga e keqja

  Muhamed Asllani - Urdhërimi për të mirë dhe ndalimi nga e keqja